„MY DVA a čas“

realizace kmenové učebny

Znáte někoho, kdo nezná nesmrtelný hit Yvetty Simonové a Milana Chladila My dva a čas? Když vynecháme děti školou povinné i ty dospělejší školu stále navštěvující, troufám si říct, že takových jedinců bude poměrně malé procento. Proto si vypůjčím tento verš, který dost přesně vystihuje pohyb společnosti MY DVA po časové ose:

My dva a čas i sluncem jdem i nečasem.
My dva a čas jdem sem a tam a tam a sem.

Písničkáři toulaví aneb Proč MY DVA?

My dva a čas jsme písničkáři toulaví…

Nebo toulaví podnikatelé? To spíš. Zakladatelé společnosti, bratři Miroslav a Pavel Pszczólkovi, pocházejí z malého západočeského města Tachov. Tam MY DVA založili už v roce 1995. Dodnes tam funguje papírnictví, i když společnost mezitím významně rozšířila svou regionální působnost do Prahy, Plzně, Brna a Bratislavy. Také zaměření společnosti se postupně posouvalo až do dnešní podoby, kdy poskytuje komplexní službu a servis v oblasti zařizování interiérů – projekční činnosti, výroby nábytku až po finální realizaci.

Ale proč tedy MY DVA? Je to jen kvůli bratrům?

Dobrá úvaha. Je, ale nejen… Je za tím především filozofie společnosti postavená na lidech a jejich hodnotách. Jako rodinná firma staví MY DVA svůj business na vztazích. Se svými zákazníky, se svými dodavateli a také zaměstnanci. Protože DVA, pokud jsou ve vzájemném, ideálně fungujícím vztahu, jsou víc než jen součet 1 + 1.

Vždyť už víme, kam plout…

My dva a čas jdem stále tou svou pěšinou.
My dva a čas už dohodnem se většinou.

Vždyť víme, kam plout, a stříbrnej proud, co nás hnal, něco dal, něco vzal.
Zaměření společností skupiny MY DVA se v průběhu času vyvíjelo a průběžně měnilo, někdy více někdy méně bouřlivě. První posun byl od již zmíněného papírnictví ke kovovému nábytku (šatní skříňky, dílenský nábytek apod.). Později se portfolio rozšířilo o kancelářský nábytek. Nejprve jen obchodně, později však nazrála doba a čas k tomu, že MY DVA začala vyvíjet a vyrábět vlastní nábytkové řady. Pak se postupně přidala atypická výroba a její nedílná provázanost s projektováním a navrhováním interiérů na míru.

A jak to všechno souvisí se Školičky.cz?

Díky svému zaměření a komplexnosti MY DVA zpracovává interiérové projekty pro administrativní budovy, hotely, restaurace, výrobní a průmyslové haly, apartmány… Ale především se dívá do budoucnosti. A naší budoucností jsou… naše děti. Základní školy, střední školy, mateřské školy a jiná školní zařízení jsou pro MY DVA nejvýznamnějším typem zákazníka, o kterého s láskou a maximální pozorností pečuje speciálně školený tým obchodníků a projektantů.

Píseň My dva čas, zpívá Yvetta Simonová a Milan Chladil

Zdroj: Youtube.com (https://www.youtube.com/watch?v=0phB3UH8BGo&list=RD0phB3UH8BGo&start_radio=1)

Autor: Pavlína Sobolová

Scroll to Top