Rekonstrukce učebny chemie a fyziky v Sokolově

Odborné učebny vždy vyžadují individuální a citlivý přístup k požadavkům školy. Učebny chemie a fyziky navíc na dodavatele vybavení kladou vysoké nároky na koordinaci několika řemesel (voda, elektřina, plyn atd.). A právě to umíme a baví nás to…

V moderní učebně pro výuku chemie a fyziky nesmí chybět demonstrační stůl pro učitele, stoly s dřezem pro žáky, digestoř, skříně na chemikálie, kahany… A samozřejmě také židle pro žáky a učitele, interaktivní tabule a nábytek pro vybavení kabinetu.

Základní škola Sokolov, Švabinského 1702 má od letošního roku novou učebnu chemie a fyziky. Je nám velkou ctí, že jsme se na přestavbě mohli podílet a interiér kompletně dodat, nainstalovat a zprovoznit.

Název školy: Základní škola Sokolov, Švabinského 1702

Město: Sokolov
Rok realizace: 2020

Nové vybavení odborné učebny chemie a fyziky jsme plánovali několik let. Díky spolupráci se společností MY DVA group a.s. se nám podařilo ve velmi krátkém čase zrealizovat kompletní modernizaci původní učebny, vč. zázemí pro vyučující a místnosti pro přípravu pokusů. Výuku v moderním prostředí si užívají učitelé i žáci. Děkujeme a na společnost MY DVA group a.s. se rádi znovu obrátíme.

Ředitel školy: Mgr. Lenka Černá

Další fotografie realizace