Zařizujeme interiéry. A zdaleka nejen školní…

mydva.cz_komerční interiéry, návrhy a realizace

Navrhujeme a zařizujeme interiéry škol a školek. Ředitelky a ředitelé škol mají při nákupu nábytku pro školu mnohem těžší pozici než soukromí investoři, obzvlášť pokud projekt financují např. z dotací. Proto jsme vyškolili speciální tým obchodníků a projektantů pro školy. Vedle něj však funguje další tým, který se zaměřuje na návrhy a realizace komerčních interiérů. Zdánlivě protichůdné zaměření obou týmů se prolíná, doplňuje a společně vytváří funkční celek. Seznamte se s naší druhou tváří, kterou jsou návrhy a realizace komerčních interiérů.

Navrhujeme a zařizujeme všechny typy komerčních interiérů…

Jaké další interiéry pro vás umíme navrhnout a zařídit? Odpověď najdete na www.mydva.cz/interiery.

Jak na interiérech pracujeme?

O zákazníka se postaráme od začátku až do konce… Vytvoříme designovou studii. Navrhneme dispoziční a konstrukční řešení. Typový i atypický nábytek vyrobíme. Interiér smontujeme a dodáme na klíč.

Když se zákazníkovi do jeho prostor nehodí žádná z typových nábytkových řad, navrhneme a vyrobíme atypické a vestavěné prvky na míru.

Zajímá vás, jaký způsobem na interiérech pracujeme a jaké zakázky jsme už zrealizovali? Přejděte na www.mydva.cz.

mydva.cz_komerční interiéry

Chcete si vyzkoušet schopnosti našeho týmu pro projekty komerčních interiérů? Napište nám na info@mydva.cz nebo zavolejte na tel. 220 190 630.

Autor: Pavlína Sobolová